CrashPollin TV(3 Edycja)

Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Zapraszamy do oglądania! W końcu powrót! Zaczynamy od losowanie, potem egzamin współgospodarza, a potem już same rozgrywki! I za problemy techniczne przepraszamy!

https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=349&t=2245

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*
1.EDELWEISS
2.SARMACJA
3.MURATYKA
4.SKARLAND
5.BIALENIA
6.BEATUDIA

*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=349&t=2247

Dziś egzaminowany był mój współgospodarz Stanisław Kowalski z Beatudii! Tym razem bez problemów technicznych możecie zobaczyć odcinek!

Co to oznacz moi drodzy państwo? Że następne rozgrywki będą już punktowane! Zapraszamy gości do udziału ;)

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Następny
2.SARMACJA: -
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -

*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.

A i egzamin uważam za zdany dla Stanisława Kowalskiego ;)
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Stanisław Kowalski »

Lecimy🔥🔥🔥
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php? ... 604#p55604

Już można też zobaczyć pierwsze wypowiedzi Ekspertów CrashPollin TV! Czy Stanisław Kowalski się tam udzieli??
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

[youtube][/youtube]

Są i pierwsze rozgrywki! Do oglądania zaprasza Leszek Ebe-Grüner oraz współgospodarz Stanisław Kowalski. Dziś mierzyliśmy się pierw ,,Kowalski Rozrabia w Edelweiss"(Alpenfalen, Kaskaderskie Show), a później -Neue Garden Stadion(Stadt Edelweiss, Wyścig od A do B). Ten odcinek akurat bez gości.

Punktacja:
-Leszek Ebe-Grüner: 6 pkt
-Stanisław Kowalski: 4 pkt

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Trwający
2.SARMACJA: Następny
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -

*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php? ... 809#p55809

Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski i gość Orjon Surma rywalizowaliśmy pierw w -,,Heinz jak Drwal!"(Pola pod Glanzbergiem, Podaj Bombę), a później bawiliśmy się flagą w -,,Złomowisko na szczycie"(Szczyty Todesberg, Podaj Flagę)!

Tym samym punktacja główna wygląda tak:
Leszek Ebe-Grüner-10 pkt
Stanisław Kowalski-8 pkt
Orjon Surma-4 pkt

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Następny
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -

*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Stanisław Kowalski »

Przyznać musisz że coraz lepiej mi z tym idzie. W rywalizacji z bombą prawie wygrałem ;)
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Stanisław Kowalski pisze: ndz cze 14, 2026 10:09 pm Przyznać musisz że coraz lepiej mi z tym idzie. W rywalizacji z bombą prawie wygrałem ;)
No pewnie! Jesteś praktycznie poziom mój i Oriona i możesz rywalizować z nami ;)

Ogólnie następne zawody to Sarmacja ;) 3 stare mapy i pojawi się 1 nowa mapa.
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Stanisław Kowalski »

Leszek Ebe-Grüner pisze: ndz cze 14, 2026 10:19 pmNo pewnie! Jesteś praktycznie poziom mój i Oriona i możesz rywalizować z nami ;)
Aż tak dobry jeszcze nie jestem...JESZCZE
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

[youtube][/youtube]

A w Artykule Sarmackim dodatkowo są wypowiedzi Ekspertów! https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14603/0

Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski i gość Orjon Surma rywalizowaliśmy pierw w Orjon Ucieka Tropicanej Policji!(Tropicana, Policjanci i uciekający) gdzie to był specjalny tryb i faktycznie bawiliśmy się w policjantów i pirata drogowego, potem mieliśmy Ucieczka od Fabryk(Fabryki Baridasu, Wyścig z bombą), a na sam koniec przez to że tamte 2 tryby były szybkie, to zrobiliśmy dodatkowo Port Wojskowy(Luczeng, Demolka)! Zapraszamy do oglądania ;)

Punktacja tej rundy:
Orjon Surma-7 pkt
Leszek Ebe-Grüner-6 pkt
Stanisław Kowalski-3 pkt

Punktacja ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-16 pkt
Orjon Surma-11 pkt
Stanisław Kowalski-11 pkt

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Trwający
3.MURATYKA: Następny
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wiadomości zza granicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość