CrashPollin TV(3 Edycja)
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 35
- Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm
CrashPollin TV(3 Edycja)
Zapraszamy do oglądania! W końcu powrót! Zaczynamy od losowanie, potem egzamin współgospodarza, a potem już same rozgrywki! I za problemy techniczne przepraszamy!
https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=349&t=2245
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*
1.EDELWEISS
2.SARMACJA
3.MURATYKA
4.SKARLAND
5.BIALENIA
6.BEATUDIA
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=349&t=2245
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*
1.EDELWEISS
2.SARMACJA
3.MURATYKA
4.SKARLAND
5.BIALENIA
6.BEATUDIA
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 35
- Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=349&t=2247
Dziś egzaminowany był mój współgospodarz Stanisław Kowalski z Beatudii! Tym razem bez problemów technicznych możecie zobaczyć odcinek!
Co to oznacz moi drodzy państwo? Że następne rozgrywki będą już punktowane! Zapraszamy gości do udziału
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Następny
2.SARMACJA: -
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
A i egzamin uważam za zdany dla Stanisława Kowalskiego
Dziś egzaminowany był mój współgospodarz Stanisław Kowalski z Beatudii! Tym razem bez problemów technicznych możecie zobaczyć odcinek!
Co to oznacz moi drodzy państwo? Że następne rozgrywki będą już punktowane! Zapraszamy gości do udziału
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Następny
2.SARMACJA: -
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
A i egzamin uważam za zdany dla Stanisława Kowalskiego
- Stanisław Kowalski • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 532
- Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
Lecimy


Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 35
- Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php? ... 604#p55604
Już można też zobaczyć pierwsze wypowiedzi Ekspertów CrashPollin TV! Czy Stanisław Kowalski się tam udzieli??
Już można też zobaczyć pierwsze wypowiedzi Ekspertów CrashPollin TV! Czy Stanisław Kowalski się tam udzieli??
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 35
- Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
[youtube][/youtube]
Są i pierwsze rozgrywki! Do oglądania zaprasza Leszek Ebe-Grüner oraz współgospodarz Stanisław Kowalski. Dziś mierzyliśmy się pierw ,,Kowalski Rozrabia w Edelweiss"(Alpenfalen, Kaskaderskie Show), a później -Neue Garden Stadion(Stadt Edelweiss, Wyścig od A do B). Ten odcinek akurat bez gości.
Punktacja:
-Leszek Ebe-Grüner: 6 pkt
-Stanisław Kowalski: 4 pkt
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Trwający
2.SARMACJA: Następny
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Są i pierwsze rozgrywki! Do oglądania zaprasza Leszek Ebe-Grüner oraz współgospodarz Stanisław Kowalski. Dziś mierzyliśmy się pierw ,,Kowalski Rozrabia w Edelweiss"(Alpenfalen, Kaskaderskie Show), a później -Neue Garden Stadion(Stadt Edelweiss, Wyścig od A do B). Ten odcinek akurat bez gości.
Punktacja:
-Leszek Ebe-Grüner: 6 pkt
-Stanisław Kowalski: 4 pkt
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Trwający
2.SARMACJA: Następny
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 35
- Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php? ... 809#p55809
Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski i gość Orjon Surma rywalizowaliśmy pierw w -,,Heinz jak Drwal!"(Pola pod Glanzbergiem, Podaj Bombę), a później bawiliśmy się flagą w -,,Złomowisko na szczycie"(Szczyty Todesberg, Podaj Flagę)!
Tym samym punktacja główna wygląda tak:
Leszek Ebe-Grüner-10 pkt
Stanisław Kowalski-8 pkt
Orjon Surma-4 pkt
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Następny
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski i gość Orjon Surma rywalizowaliśmy pierw w -,,Heinz jak Drwal!"(Pola pod Glanzbergiem, Podaj Bombę), a później bawiliśmy się flagą w -,,Złomowisko na szczycie"(Szczyty Todesberg, Podaj Flagę)!
Tym samym punktacja główna wygląda tak:
Leszek Ebe-Grüner-10 pkt
Stanisław Kowalski-8 pkt
Orjon Surma-4 pkt
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Następny
3.MURATYKA: -
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
- Stanisław Kowalski • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 532
- Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
Przyznać musisz że coraz lepiej mi z tym idzie. W rywalizacji z bombą prawie wygrałem 
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 35
- Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
No pewnie! Jesteś praktycznie poziom mój i Oriona i możesz rywalizować z namiStanisław Kowalski pisze: ndz cze 14, 2026 10:09 pm Przyznać musisz że coraz lepiej mi z tym idzie. W rywalizacji z bombą prawie wygrałem![]()
Ogólnie następne zawody to Sarmacja
- Stanisław Kowalski • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 532
- Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
Aż tak dobry jeszcze nie jestem...JESZCZELeszek Ebe-Grüner pisze: ndz cze 14, 2026 10:19 pmNo pewnie! Jesteś praktycznie poziom mój i Oriona i możesz rywalizować z nami
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
- Leszek Ebe-Grüner • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 35
- Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm
Re: CrashPollin TV(3 Edycja)
[youtube][/youtube]
A w Artykule Sarmackim dodatkowo są wypowiedzi Ekspertów! https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14603/0
Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski i gość Orjon Surma rywalizowaliśmy pierw w Orjon Ucieka Tropicanej Policji!(Tropicana, Policjanci i uciekający) gdzie to był specjalny tryb i faktycznie bawiliśmy się w policjantów i pirata drogowego, potem mieliśmy Ucieczka od Fabryk(Fabryki Baridasu, Wyścig z bombą), a na sam koniec przez to że tamte 2 tryby były szybkie, to zrobiliśmy dodatkowo Port Wojskowy(Luczeng, Demolka)! Zapraszamy do oglądania
Punktacja tej rundy:
Orjon Surma-7 pkt
Leszek Ebe-Grüner-6 pkt
Stanisław Kowalski-3 pkt
Punktacja ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-16 pkt
Orjon Surma-11 pkt
Stanisław Kowalski-11 pkt
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Trwający
3.MURATYKA: Następny
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
A w Artykule Sarmackim dodatkowo są wypowiedzi Ekspertów! https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14603/0
Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski i gość Orjon Surma rywalizowaliśmy pierw w Orjon Ucieka Tropicanej Policji!(Tropicana, Policjanci i uciekający) gdzie to był specjalny tryb i faktycznie bawiliśmy się w policjantów i pirata drogowego, potem mieliśmy Ucieczka od Fabryk(Fabryki Baridasu, Wyścig z bombą), a na sam koniec przez to że tamte 2 tryby były szybkie, to zrobiliśmy dodatkowo Port Wojskowy(Luczeng, Demolka)! Zapraszamy do oglądania
Punktacja tej rundy:
Orjon Surma-7 pkt
Leszek Ebe-Grüner-6 pkt
Stanisław Kowalski-3 pkt
Punktacja ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-16 pkt
Orjon Surma-11 pkt
Stanisław Kowalski-11 pkt
Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Trwający
3.MURATYKA: Następny
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości