Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku
Iskra Dobromiast w Lidze Nandera
- Stanisław Kowalski • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 532
- Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm
Re: Iskra Dobromiast w Lidze Nandera
Raczej każdy zakładał że Iskra z meczu z Zwiglussem wyjdzie zwycięsko. Wygrywamy skromnym wynikiem 2-0. I uwaga, następny mecz z Rusowskim FK Czyta. To bedzie chyba najbardziej emocjonalny mecz. Zarówno Iskra i Czyta od dłuższego czasu utrzymują podobną liczbe punktów. Czasem jedna drużyna przegra albo wygra ale ostatecznie te punkty się pokrywają. To bedzie mecz o nasz możliwy awans w tabeli. Obie drużyny reprezentują bardzo podobny poziom wobec czego mecz bedzie pełen emocji
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
- Stanisław Kowalski • Stempel
- Gość zagraniczny
- Posty: 532
- Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm
Re: Iskra Dobromiast w Lidze Nandera
Ostatni mecz był prawdziwym piłkarskim widowiskiem. FK Czyta oraz Iskra Dobromiast czyli dwie równe sobie drużyny zmierzyły się ze sobą w bardzo wyrównanym meczu. Przez większość czasu nic sie nie działo a przez większość spotkania nikt nie strzelił gola. Przełomowa okazała się być 73 minuta meczu w której to Damian Karpiński z Iskry strzelił gola który zadecydował o zwycięstwie Dobromiejskiej drużyny. Na następnym meczu zmierzymy się z liderem ligi czyli Legią Kobrin. To będzie bardzo ciężki mecz
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości