CrashPollin TV(3 Edycja)

Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

[youtube][/youtube]

A w Artykule Sarmackim dodatkowo są wypowiedzi Ekspertów! https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14603/0

Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski i gość Orjon Surma rywalizowaliśmy pierw w Orjon Ucieka Tropicanej Policji!(Tropicana, Policjanci i uciekający) gdzie to był specjalny tryb i faktycznie bawiliśmy się w policjantów i pirata drogowego, potem mieliśmy Ucieczka od Fabryk(Fabryki Baridasu, Wyścig z bombą), a na sam koniec przez to że tamte 2 tryby były szybkie, to zrobiliśmy dodatkowo Port Wojskowy(Luczeng, Demolka)! Zapraszamy do oglądania ;)

Punktacja tej rundy:
Orjon Surma-7 pkt
Leszek Ebe-Grüner-6 pkt
Stanisław Kowalski-3 pkt

Punktacja ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-16 pkt
Orjon Surma-11 pkt
Stanisław Kowalski-11 pkt

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Trwający
3.MURATYKA: Następny
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/14606

Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski oraz dwóch gości Orjon Surma i Alfred Fabian von Tehen-Dżek oraz gość niespodzianka będziemy... robić Górskie Fabryki(Korab, przejmij flagę) do 5 zdobytych flag samochodami Ford Hot Rod 32'! Niestety nie udało się nagrać drużynówki z Port Wojskowy(Luczeng, Demolka), ale wygrała drużyna Czerwona, która składała się z ekipy Leszka i Orjona, przeciwko niebieskim, która składała się z ekipy Stanisława, Alfreda i gościa niespodzianki i wynik był 20-12. Jeżeli chcesz poznać gościa niespodziankę, to zapraszam do oglądania materiału ;) I następne zawody oczywiście będą w Muratyce ;)

Punktacja tej rundy:
-Orjon Surma: 6 punktów
-Stanisław Kowalski: 4 punkty
-Leszek Ebe-Grüner: 4 punkty
-Alfred Fabian von Tehen-Dżek: 2 punkty
-Gość Niespodzianka(Ujawnimy go dopiero w następnej rundzie): 2 punkty

Punktacja Ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-20 pkt
Orjon Surma-17 pkt
Stanisław Kowalski-15 pkt
Alfred Fabian von Tehen-Dżek: 2 pkt
Gość Niespodzianka(ujawniony zostanie dopiero w następnej rundzie): 2 pkt

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Zakończony
3.MURATYKA: Następny
4.SKARLAND: -
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Stanisław Kowalski »

Niewiedziałem że współgospodarz nazywa się WROOOOOMMM XDDDDD
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

https://muratyka.pl/view_thread.php?id=24#pid436

Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski oraz gość Orjon Surma robiliśmy Tajemniczą Bitwę w Ampraczy, następnie Ampraczy Arena mieliśmy wyścig, by na koniec robić Skoki Narciarskie Samochodami! Zapraszamy do oglądania ;)


Punktacja Ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-27 pkt
Orjon Surma-24 pkt
Stanisław Kowalski-20 pkt
Alfred Fabian von Tehen-Dżek: 2 pkt
Mateusz Brzęczyszczykiewicz: 2 pkt



Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:
0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Zakończony
3.MURATYKA: Trwający
4.SKARLAND: Następny
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -

*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

https://muratyka.pl/view_thread.php?id=24#pid437

Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski oraz gość Orjon Surma robiliśmy pierw Podaj Bombę w Ampraczy, a następnie potem wyścig Mish-Mash Ampraczy! Zapraszamy do oglądania ;)

Punktacja Ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-31 pkt
Orjon Surma-30 pkt
Stanisław Kowalski-22 pkt
Alfred Fabian von Tehen-Dżek: 2 pkt
Mateusz Brzęczyszczykiewicz: 2 pkt



Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:

0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Zakończony
3.MURATYKA: Zakończony
4.SKARLAND: Następny
5.BIALENIA: -
6.BEATUDIA: -



*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 30, 2025 2:04 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

https://forum.skarland.eu/viewtopic.php?p=14207#p14207

Witam was serdecznie! Dzisiaj ja, współgospodarz Stanisław Kowalski oraz goście Orjon Surma i Alfred Fabian von Tehen-Dżek tym razem robiliśmy Latające Gryfy!(kaskaderka), potem był wyścig ,,To co Skaczemy?", a na koniec zakończyliśmy to drużynowym Paryż i gorące Flagi(Utrzymaj Flagę). Zapraszam serdecznie do oglądania

Punktacja Ogólna:
Leszek Ebe-Grüner-39 pkt
Orjon Surma-33 pkt
Stanisław Kowalski-24 pkt
Alfred Fabian von Tehen-Dżek: 10 pkt
Mateusz Brzęczyszczykiewicz: 2 pkt

Lista Państw według kolejności rozgrywek w 3 edycji turnieju:

0.Egzamin Współgospodarza*: Zakończony
1.EDELWEISS: Zakończony
2.SARMACJA: Zakończony
3.MURATYKA: Zakończony
4.SKARLAND: Trwający
5.BIALENIA: Następny
6.BEATUDIA: -

*Nie jest liczony do punktacji turniejowej.
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: CrashPollin TV(3 Edycja)

Post autor: Stanisław Kowalski »

Kiepsko mi poszło. Ale na następnym odcinku już sie bardziej postaram :twisted:
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wiadomości zza granicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości