Dyplomacja Czechosłowacji

Awatar użytkownika
Mandaryna Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 13
Rejestracja: pt sie 29, 2025 9:58 pm

Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Mandaryna »

Obrazek
Ja Vratislav Vondráček prezydent nowo powstałej Československé republiky chciałbym prosić o nawiązanie przyjaznych stosunków z Beatudzką Republiką Demokratyczną! Jako że jestem na ten moment sam, jeśli chodzi o dyplomacje to z chęciom chciałbym, by moja prośba była rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiam Wszystkich!
Všechny vás zdravím!
Pozdravujem Všetkých!
Awatar użytkownika
Mateusz Brzęczyszczykiewicz Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 747
Rejestracja: ndz sty 28, 2024 8:35 pm

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Mateusz Brzęczyszczykiewicz »

Wasza Ekselencjo,
Jako Premier Beatudzkiej Republiki Demokratycznej mogę zapewnić, że Beatudzka Republika Demokratyczna skłonna jest uznać istnienie Czechosłowacji. Liczymy na rozwój przyjaznych stosunków między naszymi narodami, jak i życzymy Czechosłowacji świetlanej przyszłości.
Obrazek
I Sekretarz KC LPS i Premier
Beatudzkiej Republiki Demokratycznej,
Minister Spraw Zagranicznych BRD
Awatar użytkownika
Mandaryna Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 13
Rejestracja: pt sie 29, 2025 9:58 pm

Re: Dyplomacja Czechosłowacji

Post autor: Mandaryna »

Mateusz Brzęczyszczykiewicz pisze: pn cze 08, 2026 8:42 am
Wasza Ekselencjo,
Jako Premier Beatudzkiej Republiki Demokratycznej mogę zapewnić, że Beatudzka Republika Demokratyczna skłonna jest uznać istnienie Czechosłowacji. Liczymy na rozwój przyjaznych stosunków między naszymi narodami, jak i życzymy Czechosłowacji świetlanej przyszłości.
Też taką nadzieję mamy że nasze narody będą w przyjacielskich stosunkach! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wiadomości zza granicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość