Pozdrawiam Wszystkich!
Všechny vás zdravím!
Pozdravujem Všetkých!
Všechny vás zdravím!
Pozdravujem Všetkých!
Wasza Ekselencjo,
Jako Premier Beatudzkiej Republiki Demokratycznej mogę zapewnić, że Beatudzka Republika Demokratyczna skłonna jest uznać istnienie Czechosłowacji. Liczymy na rozwój przyjaznych stosunków między naszymi narodami, jak i życzymy Czechosłowacji świetlanej przyszłości.

Też taką nadzieję mamy że nasze narody będą w przyjacielskich stosunkach!Mateusz Brzęczyszczykiewicz pisze: pn cze 08, 2026 8:42 amWasza Ekselencjo,
Jako Premier Beatudzkiej Republiki Demokratycznej mogę zapewnić, że Beatudzka Republika Demokratyczna skłonna jest uznać istnienie Czechosłowacji. Liczymy na rozwój przyjaznych stosunków między naszymi narodami, jak i życzymy Czechosłowacji świetlanej przyszłości.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość