Strona 1 z 1

AtNet - poczta dla Mikroświata

: wt cze 09, 2026 11:15 pm
autor: Damiano Robingren
Obrazek
Szanowni państwo,
pamiętają państwa zapewne mój upadły projekt zwany NordNET Był to system aby urzeczywistnić nasze pragnienie o namacalności naszych państw. Udało się to dzięki możliwości zakładania skrzynek z domenami krajowymi, np. .mur, .ks, .maw, .rtr i tak dalej. Trochę mi do tego było tęskno więc zdecydowałem się wskrzesić projekt pod szyldem MKI, ulepszyć go i teraz opublikować.

Z dumą przedstawiam państwu AtNet - pocztę dla mikroświata. Aplikacja ma symulować klienta pocztowego osadzonego na naszym świecie. Każde państwo chcące korzystać z systemu może wyznaczyć osobę na swojego administratora krajowego, który będzie mógł przyjmować wnioski o domeny. Prosiłbym także wszystkie kraje o wskazanie swojej literowej domeny wraz z nazwą skrzynek publicznych - każdy kraj może posiadać jedną skrzynkę "domyślną i publiczną". Wystarczy wybrać i dać znać w tym wątku :).
Serdecznie zachęcam do korzystania!

Re: AtNet - poczta dla Mikroświata

: wt cze 09, 2026 11:16 pm
autor: Damiano Robingren
System oczywiście jest tworzony, rozwijany i utrzymywany przez Muratyckie Konsorcjum Informatyczne :D