AtNet - poczta dla Mikroświata
: wt cze 09, 2026 11:15 pm

pamiętają państwa zapewne mój upadły projekt zwany NordNET Był to system aby urzeczywistnić nasze pragnienie o namacalności naszych państw. Udało się to dzięki możliwości zakładania skrzynek z domenami krajowymi, np. .mur, .ks, .maw, .rtr i tak dalej. Trochę mi do tego było tęskno więc zdecydowałem się wskrzesić projekt pod szyldem MKI, ulepszyć go i teraz opublikować.
Z dumą przedstawiam państwu AtNet - pocztę dla mikroświata. Aplikacja ma symulować klienta pocztowego osadzonego na naszym świecie. Każde państwo chcące korzystać z systemu może wyznaczyć osobę na swojego administratora krajowego, który będzie mógł przyjmować wnioski o domeny. Prosiłbym także wszystkie kraje o wskazanie swojej literowej domeny wraz z nazwą skrzynek publicznych - każdy kraj może posiadać jedną skrzynkę "domyślną i publiczną". Wystarczy wybrać i dać znać w tym wątku
Serdecznie zachęcam do korzystania!