Strona 1 z 1

Pytania ogólne

: ndz kwie 05, 2026 2:45 pm
autor: Mateusz Brzęczyszczykiewicz
Czy dodać na forum do podziału administracyjnego również resztę stolic komitatów (Złotomir, Technowice, Szczęściogród, Srebrzawa)? Na ten moment widnieje tam jedynie Dobromiast.

Re: Pytania ogólne

: ndz kwie 05, 2026 2:59 pm
autor: Stanisław Kowalski
Mateusz Brzęczyszczykiewicz pisze: ndz kwie 05, 2026 2:45 pm Czy dodać na forum do podziału administracyjnego również resztę stolic komitatów (Złotomir, Technowice, Szczęściogród, Srebrzawa)? Na ten moment widnieje tam jedynie Dobromiast.
Jestem jak najbardziej za

Re: Pytania ogólne

: sob maja 23, 2026 8:43 pm
autor: Fryderyk Orański
Ja mam prośby. Czy możecie podesłać grafikę waszego herbu to dodamy na serwer dla grafiki działu Ambasady.
Druga prośba to czy możecie utworzyć ambasadę RON, bo został mianowany ambasador RON w BRD: https://rzeczpospolitaobojganarodow.pl/ ... 892#p84892

Re: Pytania ogólne

: ndz maja 24, 2026 12:41 am
autor: Mateusz Brzęczyszczykiewicz
Najmocniej przepraszam za opóźnienie. Utworzyłem wątek ambasady:
viewforum.php?f=940

Jeśli chodzi o godło BRD, oto one (jedno z odsyłaczem do źródła, drugie bez):
Obrazek
Obrazek

Re: Pytania ogólne

: ndz maja 24, 2026 11:13 pm
autor: Fryderyk Orański
Dziękuję, to zmniejszymy do rozmiaru grafik i każę wsadzić na serwer. :)