Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Obrazek
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Remis
Remis 1:1 z Baridasem czyli z reprezentacją której sie najbardziej obawialiśmy to bez wątpienia sukces który zawdzięczamy taktyce której rywal się niespodziewał. Teraz mecz z Bizancjum, jest to reprzentacja która zawsze była o krok przed nami ale patrząc na ich performance w tym sezonie to nasze zwycięstwo jest nieuniknione
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Dominacja
Nie przeliczyłem się mówiąc że mecz raczej wygramy. Mecz z Bizancjum kończymy miażdżącym wynikiem 5:0 tym samym zdobywając nasz rekord bramek w tym sezonie. Główną gwiazdą spotkania okazał sie być nasz napastnik Gabryś Wasowski który strzelił dwa gole i astystował bramke Henrego Obsta. Nastepny mecz u nas z zaprzyjaźnioną Rusowią
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Wracamy do top 1
Po półtora tygodnia siedzenia na 3 miejscu w tabeli udało nam sie przełamać i po wygraniu z Rusowią 4-1 wracamy na szczyt. Troche tu sprawdza się powiedzenia "gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta" ponieważ remis miedzy Scholandią a Baridasem zapewnił nam łatwe wyprzedzenie tych dwóch reprezentacji. Pomimo wygranej ponieślimy również straty ponieważ Pedro Hodges po strzeleniu 2 bramek został kontuzjowany w 58 minucie meczu i niewiadomo kiedy wróci na boisko. Walka o podium jest bardzo zacieta a jedna przegrana może nas kosztować spadek o 3 miejsca. Następny mecz z Hawilandem w Hokas
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Piotr Suworow
Gość zagraniczny
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 04, 2026 9:20 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Piotr Suworow »

Nooo Beatudia się groźna zrobiła, naszym chłopakom łyso do tej pory 😜
Obrazek
37. Prezydent Republiki Bialeńskiej
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Piotr Suworow pisze: ndz maja 31, 2026 1:41 pm Nooo Beatudia się groźna zrobiła, naszym chłopakom łyso do tej pory 😜
Nasi w tym sezonie poza przygotowywaniem sie do mundialu to jeszcze ambitnie walczą o awans do dywizji B :D
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Bez zmian
Sytuacja Beatudii pozostaje be zmian. Wygraliśmy z Królestwem Hawilandu 2-0 i wciąż jestesmy na pierwszym miejscu w tabeli. Szykuje się teraz bardzo ciekawy mecz albowiem będzie on z Scholandią czyli z jedną z lepszych reprezentacji w naszej dywizji. Zarówno dla nas jak i dla Scholandii bedzie to mecz o utrzymanie się w strefie awansu wobec czego stawka jest wysoka. Jak widać róznica punktów miedzy innymi reprezentacjami jest tak mała że nawet miejsce pierwsze nie daje nam gwarancji bezpieczeństwa. Problematyczna jest również czerwona kartka naszego napastnika Orlando oraz kontuzja Hodgesa
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Stresująca chwila
Każdy mecz może zaskoczyć ale meczem z reprezentacją Scholandi stresowałem się wyjątkowo. Jak wiadomo Scholandia to druzyna z bardzo podobnym poziomem do nas i znajdują się na 3 pozycji w tabeli. Naszczęście udalo nam się ich pokonać 2-0. Nie chwalmy jednak dnia przed zachodem słońca ponieważ czeka nas jeszcze rewanż na którym możemy się poślizgnąć
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Niefortunne mecze
Ostatnie mecze nie należały do najbatdziej udanych. Rewanż z Scholandią przegraliśmy 2-1 i spadliśmy na 2 miejsce w tabeli na rzecz Baridasu. Nie było wtedy jednak takiej tragedii, zarówno i my i Baridas mieliśmy tyle samo punktów a Scholandia pozostawała iles punktów w tyle. Każdy był przekonany że na meczu z Hawilandem damy radę się odkupić no ale niestety przejechaliśmy sie i na tym. Remisując z Hawilandem daliśmy Baridasowi wysunąć się jeszcze bardziej na prowadzenie oraz Scholandia wyrównała liczbe punktów. Najważniejsze by nie panikować, róznica miedzy nami a Baridasem to 2 pkt i wciąz jesteśmy wstanie walczyc o top 1. Nastepny mecz z Rusowią i łatwo o błedy. Trzeba się skupić
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Rollercoaster emocji
Ten sezon to prawdziwa karuzela nastrojów. Przez ostatnie mecze a dokladniej po porażce z Scholandią i remisie z Hawilandem sytuacja Beatudii wyglądała "gorzej". Naszczęście zwycięstwo 4-0 nad Rusowią zafundowało nam ponowny powrót na miejsce lidera dywizji C. Wciąż nic nie jest pewne, Baridas pomimo że jest za nami to ma tą samą liczbę 26 punktów co my. Scholandia wciąż walczy i ma zaledwie o 2 punkty mniej niż my i Baridas. Natomiast na ich miejscu bardziej niż Baridasem i Beatudią martwiłbym się reprezentacją RON ktory wypchnął Cesarstwo Niemieckie na piątą pozycje i podobnie jak Scholandia ma 24 punkty i jeden bład może sprawić że Scholandia nie bedzie już wychodzić z grupy. Jak widać walka o podium nie ogranicza się do trzech drużyn. Sezon z czasem robi się coraz bardziej wymagający
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
Awatar użytkownika
Stanisław Kowalski Stempel
Gość zagraniczny
Posty: 532
Rejestracja: sob lip 06, 2024 9:59 pm

Re: Reprezentacja Beatudii w Piłce nożnej

Post autor: Stanisław Kowalski »

Tragedia
poprzedni wpis się bardzo źle zestarzał. Ostatecznie jedyna reprezentacja z podium która ucierpiała to my bo spadliśmy z pierwszego miejsca tabeli na aż czwarte co oznacza że już nie awansujemy. Reprezentacja Bizancjum po której dużo sie nie spodziewaliśmy rozwaliła nas aż 3-1 co zaważyło nad naszą pozycją. Pomimo że do podium dużo nam punktów nie brakuje to następny mecz zagramy z pierwszym w tabeli Baridasem więc ciężko będzie nam urwać punkty. To chyba czas najwyższy na zmiany, jeśli nasze dotychczasowe zagrania przestają działać to chyba czas na coś świeżego jeśli chcemy wyjść z grupy
Stanisław Kowalski
Prezydent Beatudzkiej Republiki Demokratycznej i II Sekretarz LPS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość